SınavAsistan - Sınav Yönetimi Uygulaması

SınavAsistan - Sınav Yönetimi Uygulaması

SınavAsistan - Sınav Yönetimi Uygulaması

5.6.2016

SınavAsistan; sınav merkezinizdeki süreçleri yönetir. Sınav hazırlama, farklı türlerde kitapçık oluşturma, sınav yeri yönetimi, gözetmen yönetimi, öğrenci sınav yeri yerleştirme işlemleri, öğrenci sınav kağıdı değerlendirme işlemlerini yapabilir.

Kitapçık ve Sınav Değerlendirme

SınavAsistan kitapçıkların hazırlanması aşamasında seçtiğiniz soruları karıştırarak, istediğiniz sayıda farklı kitapçık türünün oluşturulmasını sağlar. Her bir kitapçık için cevap anahtarı hazırlar. Optik okuyucunuzdan aldığınız dosya ile cevap anahtarı sayesinde sınavı kolayca değerlendirmenizi sağlar.

Sınav Yeri Yönetimi

Tanımladığınız sınav yerleri için gerekli gözetmen sayılarını ve öğrenci kapasitesini belirlebilirsiniz. Öğrenci yerleştirme işlemlerinizi bu sınav yerlerine isterseniz sınav sürelerine göre gruplayarak yerleştirme işlemini yapabilirsiniz.

Oturum Bilgileri ve Öğrenci Giriş Belgesi

Oluşturduğunuz oturum bilgileri ile öğrencilere sınav giriş belgelerine çevrimiçi ortamdan erişmini sağlayabilirsiniz.

Soru Bankası ve Sınav Oluşturma

Sınav yapacak olan öğretmenlere kullanıcı tanımlayıp soru bankası oluşturabilir. Bu sorular içerisinden seçilen sorularla sınavlar hazırlanabilir. Sorulara tanımlayacağınız ünite ve konu bilgileri ile öğrencilerin hangi konularda veya ünitelerde hata yaptığını, hangi konularda veya ünitelerde daha başarılı olduğunun analizini yapabilirsiniz.

Gözetmen Yönetimi

Sınavlarda görevlendirdiğiniz gözetmenlerin görev belgelerine çevrimiçi ortamdan erişmesini sağlayabilir. Gözetmenlerin görevlendirme geçmişine ve ücretlendirme bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca SınavAsistan; kitapçıkların hazırlanması aşamasında seçtiğiniz soruları karıştırarak, istediğiniz sayıda farklı kitapçık türünün oluşturulmasını sağlar.

 

SınavAsistan ile ilgili detaylı bilgiye http://www.sinavasistan.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Adres
Kızlarpınarı Mh. Spor Cd. Can Apt. No:28/A Alanya, Antalya
Telefon
(+90) 850-305-0736
Email
info@tulparyazilim.com

İletişime Geç