Rocket Order - Sipariş ve Soğuk Satış Yönetim Uygulaması

Rocket Order - Sipariş ve Soğuk Satış Yönetim Uygulaması

Rocket Order - Sipariş ve Soğuk Satış Yönetim Uygulaması

4.7.2016

1.Rocket Order Nedir ?

         Rocket Order; en kısa anlatılabilen haliyle bir soğuk satış ve sipariş yönetim uygulamasıdır. İşletmenize ait tüm ürünlerinizi müşterilerinize tanıtmakla kalmaz, ayrıca uygulama üzerinden sipariş verebilmelerini sağlar. Güçlü yönetim paneli sayesinde müşterilerinize duyuru, kampanya ve indirimde olan ürünlerinizi ulaştırabilir.

 

 

2.Rocket Order’ın Sağladığı Avantajlar Nedir ?

 • Müşterileriniz uygulama üzerinden sipariş vererek hem zamandan tasarruf eder, hem de uygulamaya özel kampanya ve indirimlerden faydalanır.
 • Soğuk satış elemanlarının masraflarını en aza indirerek işletmeye ekonomik katkıda bulunur.
 • İşletmenize ait duyuru, haber, kampanya ve indirimler müşterilerinize anlık olarak bildirilerek iletişim kopukluğuna son verir.
 • Müşterilerinize ait ürünler için özel indirimler belirleyerek müşteri-ürün ilişkisini güçlendirir.
 • Kullandığınız herhangi bir muhasebe, önbüro, müşteri yönetimi vb. sistemle entegrasyon halinde çalışabilir.

 

 

3.Neden Rocket Order Kullanmalıyım ?

         Rocket Order kullanarak işletmenize ve müşterilerinize avantajlar sunabilirsiniz. Müşterileriniz uygulama üzerinden sipariş verir ve siz sistem üzerinden bunun kontrolünü sağlarsınız. Düşen maliyetleriniz sayesinde müşterilerinize kampanya ve indirimler uygulayabilirsiniz. Bu da sizi daha çok tercih etmelerini sağlar. Ayrıca uygulama sayesinde kurumsal yapınızı güçlendirir, zaman ve ekonomik avantajlar elde edebilirsiniz.

 

 

4.Rocket Order ile Neler Yapabilirim ?

 • İşletmenize ait herhangi bir duyuru, haber ve gelişmeyi paylaşabilirsiniz.
 • Müşterilerinize ait detaylı portfolyo oluşturup, ürünlerini, siparişlerini, kampanyalarını yönetebilirsiniz.
 • Sınırsız kullanıcı yönetimi sayesinde kullanıcı özgürlüğünü yaşayabilirsiniz.
 • İşletmenize ait ürünlerin yönetimini sağlayabilirsiniz. Ayrıca ürünlere ait indirimleri yöneterek satılmasını istediğiniz ürünlerin vitrin pazarlamasını yapabilirsiniz.
 • Siparişlerinizi kontol altına alabilir, gerektiğinde detaylı raporlar alabilirsiniz.
 • Kampanya oluşturup satılmasını istediğiniz ürünlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

 

5.Rocket Order’ın Teknik Bilgileri Nedir ?

Rocket Order; Microsoft .Net Framework alt yapısıyla oluşturulmuştur. Web ve Mobil platformlarda çalışabilen modüllere sahiptir. Mobil uygulama, AngularJS ve Ionic Framework altyapılarını kullanarak geliştirilen bir hybrid mobil uygulamadır. Web uygulaması, Microsoft Asp.NET MVC teknolojisi kullanarak geliştirilmiştir. Veri tabanı olarak Microsoft SQLServer kullanmaktadır.

 

6.Rocket Order’ın Genel Özellikleri Nedir ?

         Kullanıcı dostu arayüz :

             Rocket Order, günümüz teknolojisinin tüm nimetlerinden faydanlanarak işletmenize sunulmuştur. Kolay ve kullanışlı yönetim paneli sayesinde sisteminizi kendiniz yönlendirebilirsiniz. Ayrıca müşterileriniz de uygulamada sıkılmadan gezinti yapabileceklerdir.

 

Ürün Yönetim Modülü :

         Bu modül size ürünlerinizi kontrol etmede esneklik sağlayacaktır. Kolaylıkla ürün oluşturup düzenleyebilir, ürünün hangi müşterilere indirimli olarak verileceğini kararlaştırabilirsiniz.

 

Müşteri Yönetim Modülü :

         Müşterileri portfolyoları oluşturup düzenleyebileceğiniz modüldür. Bu modül sayesinde müşterilerinize ait siparişleri, ürünleri, indirimli ürünleri, kampanyaları, kullanıcı ve adres bilgilerini takip edebilirsiniz.

 

Sipariş Yönetim Modülü :

                Siparişlerinizi kontrol altında tutabileceğiniz modüldür. Aktif siparişleri onaylayıp müşterinizi bilgilendirebilir, geçmiş siparişler hakkında raporlama yapabilirsiniz.

 

Duyuru Modülü :

         İşletmenize ait haberleri, sizin ve müşterileriniz için gerekli olan duyuruları ya da resmi kurumlara ait haber ve duyuruları paylaşıp düzenlemenize yardımcı olacaktır.

 

Kampanya Modülü :

         Kampanya modülü sayesinde istediğiniz ürünleri istediğiniz müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Oluşturacağınız kampanyayı dilediğiniz tarih aralıkları arasında paylaşabilir, istediğiniz kadar indirim uygulayabilirsiniz.

 

Kullanıcı Modülü:

         Kullanıcılarınızı yönetebileceğiniz modüldür. İstediğiniz müşterinize ait kullanıcı oluşturabilirsiniz. Kullanıcının sistemi kullanabilmesi için uygulama aktivasyonu yapması gereklidir.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Adres
Kızlarpınarı Mh. Spor Cd. Can Apt. No:28/A Alanya, Antalya
Telefon
(+90) 850-305-0736
Email
info@tulparyazilim.com

İletişime Geç